Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/msik/domains/body-makers.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4564 Dla kogo - Trener personalny Body Makers Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/msik/domains/body-makers.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

Dla kogo jest trening personalny?

trener osobisty

Oczekujesz efektów?

Pomoże Ci trener osobisty!


Jeśli czujesz, że klasyczny klub fitness nie jest miejscem dla Ciebie…

Pragniesz uczciwie pracować nad formą w stricte sportowej, kameralnej atmosferze? Stawiasz na najwyższą jakość i efekty?

Potrzebujesz wsparcia, motywacji i profesjonalnej oceny postępów BODYMAKERS jest miejscem, którego szukasz.

Sprawdż trening personaly w Tarnowskich Górach!


BODYMAKERS to studio treningu personalego stworzone przez ludzi z pasją.

Znajdziesz tu kompleksową opiekę w zakresie treningu personalnego oraz żywienia. Współpracujemy również z fizjoterapeutą, który w razie potrzeby może pomóc w osiągnięciu Twojego celu.

Każdy plan treningowy przygotowany przez naszą wykwalifikowanego trenera. Plan treningowy jest indywidualnie opracowany i dostosowany do twoich potrzeb i celu, a trener dba w trakcie zajęć o prawidłową technikę i intensywność. Naszym celem nie jest wyposażenie Cię w gotowe szablony treningowo-żywieniowe, a wyedukowanie, zwiększenie świadomości w zakresie nie tylko aktywności fizycznej ale i zdrowego odżywiania.

Sala treningowa wyposażona w nowoczesny sprzęt
trener personalny

Profesjonalne podejście

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało.

Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji.

Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.


Szukasz trenera osobistego? Sprawdź nas! Trener personalny, trening grupowy, medyczny, trening dla kobiet w ciąży, dietetyka. Trener osobisty Tarnowskie Góry, Katowice oraz okolice: trener personalny Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Radzionków oraz mniejsze miejscowości: trening Orzech, Nakło Śląskie, Świerklanieć, Nowe Chechło, Pyrzowice, Miasteczko Śląskie, Zbrosławice, Zendek. Trener personalny Śląsk.