Dla kogo jest trening personalny?

trener osobisty

Oczekujesz efektów?

Pomoże Ci trener osobisty!


Jeśli czujesz, że klasyczny klub fitness nie jest miejscem dla Ciebie…

Pragniesz uczciwie pracować nad formą w stricte sportowej, kameralnej atmosferze? Stawiasz na najwyższą jakość i efekty?

Potrzebujesz wsparcia, motywacji i profesjonalnej oceny postępów BODYMAKERS jest miejscem, którego szukasz.

Sprawdż trening personaly w Tarnowskich Górach!


BODYMAKERS to studio treningu personalego stworzone przez ludzi z pasją.

Znajdziesz tu kompleksową opiekę w zakresie treningu personalnego oraz żywienia. Współpracujemy również z fizjoterapeutą, który w razie potrzeby może pomóc w osiągnięciu Twojego celu.

Każdy plan treningowy przygotowany przez naszą wykwalifikowanego trenera. Plan treningowy jest indywidualnie opracowany i dostosowany do twoich potrzeb i celu, a trener dba w trakcie zajęć o prawidłową technikę i intensywność. Naszym celem nie jest wyposażenie Cię w gotowe szablony treningowo-żywieniowe, a wyedukowanie, zwiększenie świadomości w zakresie nie tylko aktywności fizycznej ale i zdrowego odżywiania.

Sala treningowa wyposażona w nowoczesny sprzęt
trener personalny

Profesjonalne podejście

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia, dokładnie zbadamy i przeanalizujemy w jakim punkcie znajdujesz się Ty i Twoje ciało.

Dzięki profesjonalnym wywiadom, testom i pomiarom będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne i możliwe do osiągnięcia cele oraz wskazać drogę do ich realizacji.

Nie obawiaj się, że nie masz kondycji, odczuwasz bóle, czy trapią Cię dawne kontuzje – to tylko niewielkie przeszkody w drodze do celu, które uwzględnimy, wspólnie ustalając Twój indywidualny program treningowy.


Szukasz trenera osobistego? Sprawdź nas! Trener personalny, trening grupowy, medyczny, trening dla kobiet w ciąży, dietetyka. Trener osobisty Tarnowskie Góry, Katowice oraz okolice: trener personalny Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Radzionków oraz mniejsze miejscowości: trening Orzech, Nakło Śląskie, Świerklanieć, Nowe Chechło, Pyrzowice, Miasteczko Śląskie, Zbrosławice, Zendek. Trener personalny Śląsk.