Trening personalny


Czym jest trening personalny?


1. Diagnoza

Pierwsze spotkanie z trenerem personalnym to pełna diagnostyka funkcjonalna Twojego ciała, wraz z określeniem poziomu sprawności fizycznej. Następnie trener układa program treningowy ukierunkowany na jak najszybsze osiągnięcie celu – zdrowotnego czy sportowego.

Opierając aktywność na ruchu całego ciała (nie na ćwiczeniach izolowanych i maszynach) nie tylko wzmacniasz mięśnie i kształtujesz sylwetkę. Dodatkowo rozwijasz umiejętności obsługi swojego ciała w codziennych aktywnościach lub sporcie który uprawiasz.

2. Prewencja

Zwracamy uwagę na słabe ogniwa Twojego ciała i działamy kompleksowo. Jeżeli jest to wskazane zalecamy fizjoterapię, aby zniwelować bóle stawów. Nasi trenerzy przekażą Ci również informacje na temat regeneracji i odpoczynku.

3. Trening

Indywidualny dobór metod treningowych i rozwiązania dostosowane do Twoich predyspozycji – to coś na co stawiamy w pracy z drugim człowiekiem. Zależy nam na prozdrowotnym podejściu do pracy z ciałem, kompletnym treningu siłowym, poprawianiu wydolności i kondycji.

Dla kogo?

1. Dla osób, którym zależy na sprawności całego ciała
2. Dla osób, które chcą się ruszać, być silne i elastyczne
3. Dla osób, nielubiących monotonnych ćwiczeń


Trener personalny

Trener osobisty Tarnowskie Góry, Katowice oraz okolice: trener personalny Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Radzionków oraz mniejsze miejscowości: trening Orzech, Nakło Śląskie, Świerklaniec, Nowe Chechło, Pyrzowice, Miasteczko Śląskie, Zbrosławice, Zendek. Trener personalny Śląsk.