NASI SPECJALIŚCI

Trenerzy w Bodymakers to doskonale wykształceni profesjonaliści, którzy swą postawą, sportowymi osiągnięciami i zaangażowaniem motywują innych do walki o lepszą formę.
Wiedza i wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwalają każdemu z nich na pracę zarówno z amatorami sportu jak i zawodowymi sportowcami, pacjentami po kontuzjach, kobietami w ciąży a także dziećmi. Ty też możesz trenować z jednym z nich!


KONRAD ZGRAJA

KONRAD ZGRAJA

TRENING MEDYCZNY, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW I ODCHUDZANIE, TRENING FUNKCJONALNY, TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO CIĄŻY

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach o specjalności wychowanie fizyczne i gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Uzyskałem Licencję Trenera personalnego międzynarodowej akademii fitness IFAA.

Pasjonują mnie wszelkie formy aktywności ruchowej. W pracy z podopiecznymi wyznaję holistyczne podejście do treningu. Systematycznie rozwijam swoje zainteresowania z zakresu żywienia i treningu biorąc udział w szkoleniach i kursach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju. Nabyta wiedza stanowi fundament mojej pracy.WOJCIECH BARAN

WOJCIECH BARAN

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE I TRENING SPORTOWCA

Absolwent AWF Katowice profil nauczycielski, trener gimnastyki sportowej i trener brazylijskiego jiu jitsu, a także instruktor snowboardu i tenisa ziemnego.

Uczestnik ogromnej ilości szkoleń z zakresu treningu i odżywiania. Moje największe osiągnięcia sportowe to kwalifikacja do mistrzostw świata ABU DHABI WORLD PRO.

Wielokrotny złoty medalista mistrzostw polski w brazylijskim jiu jitsu, medalista mistrzostw polski w gimnastyce sportowej, medalista akademickich mistrzostw śląska w lekkoatletyce. Posiadam szereg imponujących osiągnięć trenerskich jak choćby mistrzostwo Europy i Polski w brazylijskim jiu jiutsu, czy zespołach mażoretkowych.

Moja główna pasja to przygotowanie motoryczne w sporcie oraz programowanie treningu. Doświadczenia zebrane z uprawianych dyscyplin, szkoleń oraz studiów pozwalają mi na połączenie praktyki z wiedzą jak również zastosowanie jej do pracy z podopiecznymi.